Версия для слабовидящих Обычная версия сайта

VI шақырылған депутаттары

АБДИНОВ ЭЛЬДАР РЗАКУЛИ-ОГЛЫ - №5 Студенческий сайлау округы
АЛГАМБАРОВ МАНАТ КАЖЫБЕКОВИЧ - №15 Солнечный сайлау округы
АРСЮТИН НИКОЛАЙ ГЕННАДЬЕВИЧ - №10 Шешембеков сайлау округы
БЕКБЕРГЕНОВА ЛЯЗАТ ЕРМЕКБАЕВНА - №16 Екібастұз сайлау округы
БРАЛИНА АЙМАН ЖАСУЛАНОВНА - №2 Абай сайлау округы
ЕГЕР ВЛАДИМИР ФЕДОРОВИЧ - №17 Шідерті сайлау округы
ЖУСУПАЕВ АРМАН АБИЛЬМЕЖИТОВИЧ - №8 Бөгембай сайлау округы
ИЩЕНКО ВАЛЕРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ - №1 Железнодорожный сайлау округы
КУСПЕКОВ БУЛАТ КАИРЖАНОВИЧ - №7 Уәлиханов сайлау округы
ЛЕПЕХИН СЕРГЕЙ ВАСИЛЬЕВИЧ - №12 Строительный сайлау округы
МАКАРОВ СЕРИК ЖУМАТАЕВИЧ - №3 Шахтер сайлау округы
МУСАНАП МИРХАТ МАДЕНИЕТУЛЫ - №13 Баянауыл сайлау округы
НУРПЕИСОВ АДЫЛЕТ КАИРЖАНОВИЧ - №11 Гагарин сайлау округы
САДВАКАСОВ СЕРИК ТЕЛЬМАНОВИЧ - №4 Богатырь сайлау округы
СИВАРАКША ДАЛИДА МАРАТОВНА - №14 Трудовой сайлау округы
ТУРЛЫБЕКОВ КАНАТ ХАБИБУЛЛИНОВИЧ - №6 Ученический сайлау округы
ШМИДТ ТАТЬЯНА ВИКТОРОВНА - №9 Жасыбай сайлау округы

 

100

ruhani

Екібастұз қалалық мәслихатының шығып қалғандардың орнына сайлау комиссиясы мүшелерін сайлау туралы хабарламасы

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының (бұдан әрі – сайлау туралы Конституциялық заңы) 10-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты шығып қалғандардың орнына сайлау комиссиясы  мүшелерін  сайлау  туралы хабарлайды.

Аумақтық сайлау комиссиялары  жеті мүшеден құралады.

Учаскелік сайлау комиссияларының сандық құрамы учаскелердегі сайлаушылар санына байланысты, қаланың аумақтық сайлау комиссиясымен анықталды.

Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды. Комиссияларды құру кезінде шығып қалған мүшелердің орнына сайлау қалған мерзімге  жүргізіледі.

Әрбір саяси партия тиісті сайлау комиссиясының құрамына бір кандидатураны ұсынуға құқылы.

Саяси партия сайлау комиссиясының құрамына, осы саяси партияның мүшелері болып табылмайтын  кандидатураларды ұсынуға құқылы.

Саяси партиялардың ұсыныстары болмаған жағдайда мәслихаттар сайлау комиссиясын өзге де қоғамдық бірлестіктердің және жоғары тұрған сайлау комиссияларының ұсынысы бойынша  сайлайды.

Саяси партиялар, өзге де қоғамдық бірлестіктер, олардың құрылымдық бөлімшелері және құрылатындарға қатысты жоғары тұрған сайлау комиссиялары 2019 жылғы 1 тамыздан бастап 15 тамызға дейін мәслихатқа келесі құжаттарды ұсынады:

1) электрондық және қағаз форматтағы белгіленген нысан бойынша сайлау комиссияларының құрамындағы кандидатуралар туралы мәліметтер;

2) саяси партияның, қоғамдық бірлестіктің немесе олардың филиалдарының (өкілдіктерінің) шешімі, жоғары тұрған сайлау комиссиясының шешімінен тиісті сайлау комиссияларының құрамына кандидаттарды ұсыну туралы үзінді көшірмені;

3) саяси партияның, қоғамдық бірлестіктің немесе олардың филиалдарын (өкілдіктерін) тіркеу туралы құжаттың көшірмесі;

4) кандидаттың белгіленген нысан  бойынша сайлау комиссиясының жұмысына қатысуға келісу туралы тиісті мәслихатқа  арналған өтініші.

Сайлау комиссиясы құрамының кандидатуралар  туралы мәліметтер формалары, сайлау комиссияларының жұмысына қатысуға келісу туралы кандидаттардың өтініштері Екібастұз қалалық мәслихатының сайтында орналастырылды.

Сайлау комиссиясының құрамына ұсынылатын тұлға сайлау туралы Конституциялық Заңның талаптарына сәйкес болуы тиіс.

Сайлау комиссиясының мүшесi осы комиссия құрамын қалыптастырған маслихат орналасқан әкiмшілік-аумақтық бірлікте  тұруға тиiс.

Сайлау туралы Конституциялық Заңның 23-бабы 3-тармағында қарастырылған сайлау учаскелерін құру жағдайларын қоспағанда, сайлау комиссиясының жартысынан астамы бір ұйымның қызметкерлері болмауға тиіс.

Сайлау комиссиясының құрамында жақын туыстар (ата-аналар, балалар, асырап алушылар, асырап алынғандар, толық текті апалы-сіңлілер, ата-апалар, немерелер) және жұбайы (зайыбы) болмауы тиіс.

Мәслихатқа қағаз түрінде ұсынылған барлық құжаттар қол қойылған, мөрмен расталған және орындау күні, орындаушы туралы белгі, тегі, аты- жөнінің бірінші әріптері және оның телефон нөмірлері болу қажет.

Сайлау комиссияларының құрамы бойынша ұсыныстар  2019 жылғы  15 тамызға дейін  дүйсенбі-жұма күндері  сағат 09:00-ден 18:30-ге дейін қабылданады,  үзіліс уақыты  сағат 13:00- 14:30.

Екібастұз қалалық мәслихаты

Куспеков Булат Каиржанович – Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы.

Мәслихаттың орналасқан жері: Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп к-сі, 45, 19 кабинет.

Жауапты тұлға – Аманова Бибигуль Мубараковна, қызметтік 340881, ұялы телефон 87710429823, электрондық пошта мекенжайы: ekb-maslihat@mail.ru .

Екібастұз қалалық мәслихаты

№ р/с

Сайлау учаскесінің нөмірі

Шығып қалған сайлау мүшелерінің саны

1

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

1

2

№ 514 учаскелік сайлау комиссиясы

4

3

№ 515 учаскелік сайлау комиссиясы

1

4

№ 517 учаскелік сайлау комиссиясы

2

5

 № 518 учаскелік сайлау комиссиясы

1

6

№ 521 учаскелік сайлау комиссиясы

1

7

 № 523 учаскелік сайлау комиссиясы

3

8

№ 525 учаскелік сайлау комиссиясы

1

9

№ 526 учаскелік сайлау комиссиясы

1

10

№ 527 учаскелік сайлау комиссиясы

2

11

№ 530 учаскелік сайлау комиссиясы

1

12

№ 531 учаскелік сайлау комиссиясы

2

13

№ 534 учаскелік сайлау комиссиясы

2

14

№ 537 учаскелік сайлау комиссиясы

2

15

№ 539 учаскелік сайлау комиссиясы

1

16

№ 541 учаскелік сайлау комиссиясы

1

17

№ 542 учаскелік сайлау комиссиясы

1

18

№ 544 учаскелік сайлау комиссиясы

1

19

№ 548 учаскелік сайлау комиссиясы

1

20

№ 550  учаскелік сайлау комиссиясы

1

21

№ 554 учаскелік сайлау комиссиясы

1

22

№ 563 учаскелік сайлау комиссиясы

1

23

№ 564 учаскелік сайлау комиссиясы

1

24

№ 568 учаскелік сайлау комиссиясы

1

25

№ 571 учаскелік сайлау комиссиясы

1

26

№ 572 учаскелік сайлау комиссиясы

1

27

№ 573 учаскелік сайлау комиссиясы

1

28

№ 574 учаскелік сайлау комиссиясы

1

29

№ 591 учаскелік сайлау комиссиясы

1

   

39

Cообщение Экибастузского городского маслихата об избрании членов избирательных комиссий вместо выбывших

В соответствии со статьей 10 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» (далее – Конституционный закон о выборах) Павлодарский городской маслихат сообщает об избрании членов избирательных комиссий вместо выбывших.

Территориальные избирательные комиссии образуются в составе семи членов.

Количественный состав участковых избирательных комиссий определен территориальной избирательной комиссией города, в зависимости от количества избирателей на участках.

Срок полномочий избирательных комиссий составляет пять лет. При формировании комиссий вместо выбывших членов, избрание производится на оставшийся срок.

Каждая политическая партия вправе представлять одну кандидатуру в состав соответствующей избирательной комиссии.

Политическая партия вправе представлять в состав избирательной комиссии кандидатуры, не являющиеся членами данной политической партии.

В случае отсутствия предложений политических партий маслихаты избирают избирательную комиссию по предложению иных общественных объединений и вышестоящих избирательных комиссий.

Политические партии, иные общественные объединения, их структурные подразделения и вышестоящие, по отношению к формируемым, избирательные комиссии с 1 до 15 августа 2019 года представляют в маслихат следующие документы:

1) сведения о кандидатурах в состав избирательных комиссий по установленной форме в электронном и бумажном формате;

2) решение политической партии, общественного объединения или их филиалов (представительств), выписку из решения вышестоящей избирательной комиссии о представлении кандидатов в состав соответствующих избирательных комиссий;

3) копию документа о регистрации политической партии, общественного объединения или их филиалов (представительств);

4) заявления кандидатов о согласии на участие в работе избирательных комиссий, адресованные в соответствующий маслихат по установленной форме.

Формы сведений о кандидатурах в состав избирательных комиссий, заявления кандидатов о согласии на участие в работе избирательных комиссий размещены на сайте Экибастузского городского маслихата.

Лицо, предлагаемое в состав избирательной комиссии, должно соответствовать требованиям Конституционного закона о выборах.

Член избирательной комиссии должен проживать на территории административно-территориальной единицы, в которой находится маслихат, сформировавший состав данной комиссии.

Более половины состава избирательной комиссии не должны быть работниками одной организации, за исключением случаев создания избирательных участков, предусмотренных пунктом 3 статьи 23 Конституционного закона о выборах.

В состав одной избирательной комиссии не могут входить близкие родственники (родители, дети, усыновители (удочерители), усыновленные (удочеренные), полнородные и неполнородные братья и сестры, дедушки, бабушки, внуки) или супруг (супруга).

Все документы, представляемые в маслихат в бумажном формате, должны быть подписаны, заверены печатью, и содержать дату исполнения, отметку об исполнителе, с указанием фамилии, инициалов и номера его телефона.

Прием предложений по составу избирательных комиссий осуществляется до 15 августа 2019 года с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:30 часов, перерыв с 13:00 до 14:30 часов.

Экибастузский городской маслихат

Куспеков Булат Каиржанович – секретарь Экибастузского городского маслихата.

Местонахождение маслихата: город Экибастуз, ул.Машхур Жусуп, 45 каб.19

Ответственное лицо – Аманова Бибигуль Мубараковна, номера служебного 340881, мобильного телефона 87710429823, адрес электронной почты:                      ekb-maslihat@mail.ru

 Экибастузский городской маслихат

№ п/п

Номер избирательного участка

Количество выбывших членов избирательных комиссий

1

Городская территориальная избирательная комиссия

1

2

Участковая избирательная комиссия № 514

4

3

Участковая избирательная комиссия № 515

1

4

Участковая избирательная комиссия № 517

2

5

Участковая избирательная комиссия № 518

1

6

Участковая избирательная комиссия № 521

1

7

Участковая избирательная комиссия № 523

3

8

Участковая избирательная комиссия № 525

1

9

Участковая избирательная комиссия № 526

1

10

Участковая избирательная комиссия № 527

2

11

Участковая избирательная комиссия № 530

1

12

Участковая избирательная комиссия № 531

2

13

Участковая избирательная комиссия № 534

2

14

Участковая избирательная комиссия № 537

2

15

Участковая избирательная комиссия № 539

1

16

Участковая избирательная комиссия № 541

1

17

Участковая избирательная комиссия № 542

1

18

Участковая избирательная комиссия № 544

1

19

Участковая избирательная комиссия № 548

1

20

Участковая избирательная комиссия № 550

1

21

Участковая избирательная комиссия № 554

1

22

Участковая избирательная комиссия № 563

1

23

Участковая избирательная комиссия № 564

1

24

Участковая избирательная комиссия № 568

1

25

Участковая избирательная комиссия № 571

1

26

Участковая избирательная комиссия № 572

1

27

Участковая избирательная комиссия № 573

1

28

Участковая избирательная комиссия № 574

1

29

Участковая избирательная комиссия № 591

1

   

39

СООБЩЕНИЕ Экибастузского городского маслихата Павлодарской области об итогах образования нового состава избирательных комиссий в 2019 году

Образование нового состава избирательных комиссий осуществлялось в соответствии с требованиями Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» (далее – Конституционный закон о выборах) и Закона Республики Казахстан     «О местном государственном управлении и  самоуправлении в Республике Казахстан».

Сформированные избирательные комиссии являются государственными избирательными органами, организующими подготовку и проведение выборов в Республике Казахстан. Срок полномочий избирательных комиссий составляет пять лет.

На сессии Экибастузкого городского маслихата  было избрано 518 членов в состав 66 избирательных комиссий, из них: городская - 1, участковых избирательных комиссий – 65.

По предложениям пяти политических партий в новый состав 66 избирательных комиссий избрано 252 члена избирательных комиссий или 48,6 % от общего числа избранных членов. От семи общественных объединений избрано 266 членов избирательных комиссий или 51,4 %.

В порядке и сроки, установленные статьями 10 и 20 Конституционного закона о выборах, на первом заседании избирательных комиссий были избраны председатели, заместители председателей и секретари территориальной и участковых избирательных комиссий.

Доводим до вашего сведения новый состав и места нахождения избирательных комиссий.

Маслихат города Экибастуза

 

Решение внеочередной XХХVIII сессии маслихата города Экибастуза VI-го созыва               от 11 января 2019 года № 328/38 «Об избрании составов Экибастузской городской территориальной избирательной комиссии и участковых избирательных комиссий города Экибастуза».

Экибастузская городская избирательная комиссия

г. Экибастуз, ул. М. Жүсіп, 51, КГУ «Централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза»

Председатель – Тулеубаев С.С., заместитель председателя – Качура С.И., секретарь – Джаксыбаева З.О.,

члены: Ахметбаев Н.Д., Ордабаева С.К., Звукова И.В., Ермакова Т.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 513

г. Экибастуз, ул. Пшенбаева, 62, ТОО «ЭкибастузТехноАльянс»

Председатель – Каирбаева С.В., заместитель председателя – Рахматулин Р.Р., секретарь - Қуандық М.М., члены: Рамазанов С.Т., Нуракова А.О., Афанасьева Т.П., Куздибаева Д.А., Иматаева Д.С., Дартаева Г.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 514

г.Экибастуз, ул. М. Жүсіп, 4, КГУ «СОШ №33 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Аубакирова А.Б., заместитель председателя – Успанов Т.А., секретарь – Каскырбаева А.Ж., члены: Новикова Л.В., Шуктаева Т.Т., Ажикенова Л.Ж., Касанова С.Ж.,  Сайфурова Ж.Б., Амренов Е.Т.,

Оспанова А.К., Юсупова С.А.

 

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 515

г.Экибастуз, ул. М.Жүсіп, 23, КГКП «Экибастузский горно-технический колледж им. К.Пшенбаева» управления образования Павлодарской области акимата Павлодарской области

Председатель - Кабышева С.М., заместитель председателя - Касаткина Н.П., секретарь - Аяшинова Г.Х.., члены: Серёгина Т.Ю., Акишева А.М., Сыздыкова М.А., Генш Е.Д., Заитова Т.Т., Гриценко И.С., Рсаева Б.К., Гордеева Л.Н.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 516

г.Экибастуз, ул. Деповская, 1, АО «КТЖ-Грузовые перевозки» - «Павлодарское отделение ГП»

Председатель - Сарыбай Б.Ш., заместитель председателя - Цитульская Г.А., секретарь - Михайлова Л.В., члены: Сарсекенов К.А., Булкенов К.А.

 

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 517

г.Экибастуз, ул. Кеншілер, 119, КГУ «СОШ №12 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Битимбаева С.Ж., заместитель председателя - Исмаилова Б.А., секретарь - Бигельдинова А.Ж., члены:  Жусупова Г.Б., Божаканова Р.О., Тайкенова А.Ж., Жакупов Б.Ш., Тайганов К.Б., Бактыбаева Г.Ж., Жумабекова Н.Н., Ахметов А.С.

 

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 518

г.Экибастуз, ул. Ауэзова, 54А, КГУ «Школа-гимназия № 22 имени С.Торайгырова отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Темрханов Т., заместитель председателя - Андреев В.Г., секретарь -  Окашева Б.Ж., члены:

Абибекова Р.К., Ахметова Г.Т., Омарова Р.К., Акишева Ж.Е., Байбулов М.К., Кантарбаева Ж.Н.,  Манабаева М.Е., Барсукова У.В.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 519

г.Экибастуз, поселок Солнечный, бульвар Джамбула, 2, КГКП «Дом культуры «Макпал» аппарата акима поселка Солнечный акимата города Экибастуза»

Председатель - Илеубаев А.А., заместитель председателя - Жылкибаева Г.А., секретарь - Тусупова А.Б., члены: Бектасова Ж.К., Мусапирова А.К., Фризен Л.Г., Омарова А.Е., Ильясова Б.С., Мухутдинова В.В., Исмаилова С.С., Ахмеджанова А.Н.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 520

г.Экибастуз, ул. Абая, 25/24, ГУ «Специализированная школа-лицей № 1 для одаренных детей города Экибастуза»

Председатель - Мамырханова А.Б., заместитель председателя - Жусупова А.М., секретарь - Жусупова А.К., члены: Тулегенова А.Д., Миленко Е.В., Мерсалиева А.В. Григорьева А.И., Сейсекенова Р.К., Кадиров Е.Ш.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 521

г.Экибастуз, ул. Кеншілер, 9, КГУ «Школа-лицей № 6 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Нуркенов К.Ж., заместитель председателя - Колмыкова С.В., секретарь - Крамская О.Д., члены: Мельникова Е.Г., Бозжигитова Ш.Н., Сырымов К.К.,  Дорошенко Г.В., Катугина Е.Ф., Норпеисова Г.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 522

г.Экибастуз, ул. Павлова, 5, КГУ «СОШ №5 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Бай-Юн-Куй Т.Г., заместитель председателя - Ибраев М.Д., секретарь - Верещагина Л. Ю., члены: Адуов Н.С., Канышева М.Т., Ерен А.,  Шаймарданова М.С., Ардабек Г., Бектурова А.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 523

г.Экибастуз, ул. Кеншілер, 20, КГУ «Школа – гимназия  №7 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Нургалиева А.Ж., заместитель председателя - Чайкина Г.С., секретарь - Жаулыбаева А.Б., члены: Абишева К.К., Ельтинова Д.Ж., Сакенова А.Ш., Акимова С.В., Ташимова А.К., Исмаилова Б.Е.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 524

г.Экибастуз, ул. Кеншілер, 3А, КГКП «Центр культуры «Атамура» отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза»

Председатель - Жанарбаева К.М., заместитель председателя - Адуова Н.Ж., секретарь - Мухамеджанова С.Ж., члены: Хамитов Г.К., Жангурова Г.Р., Тлеубаева Г.Е.,  Манейхан Х., Мухаева Ж.С., Алданова Г.Н., Естаева К.Ж., Конакбаева З.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 525

г.Экибастуз, ул. Энергетиктер, 73А, КГУ «СОШ №9 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Ахметов Т.Т., заместитель председателя - Саттарова К.С., секретарь - Алгалиева К.Х., члены: Камарова Р.А., Мустояпова А.С., Габдулина Н.Ф., Аянова Э.С., Ақтай А.Т., Жусупова Ж.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 526

г.Экибастуз, ул. Мәншүк Мәметова, 81, КГУ «СОШ №11 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Мусабекова Н.М., заместитель председателя - Абилова Г.Н., секретарь - Корниенко Г.Н., члены: Кабылмажитова А.А., Такерова А.А., Исенова Р.Т., Сейсембаева М.Ш., Сумина Н.В., Рамазанова Г.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 527

г.Экибастуз, ул. Ауэзова, 149, КГКП «Городской центр культуры «Онер» отдела культуры и  развития языков акимата города Экибастуза»

Председатель - Гончарова Л.А., заместитель председателя - Аренова Д.Н., секретарь - Дьяченко А.А., члены: Нургалиева Ж.Т., Батхолдина Ж.Е., Сейсембаева К.А.,  Бактыбаева Ж.Е., Байшалова Б.С., Кабулова С.Ж., Калиева С.О., Сакиянова А.Е.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 528

г.Экибастуз, бульвар Академика Марденова, 7, КГУ «СОШ № 18 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Зәкен Е.Қ., заместитель председателя - Дюсембеков К.М., секретарь - Саркенова З.И., члены: Аушакимова О.С., Женсикбаева М.М., Алгожина С.А., Щетникова И.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 529

г.Экибастуз, ул. Энергетиктер, 54А, учреждение «Екибастузский  инженерно-технический институт имени  академика Сатпаева»

Председатель - Муксинов М.Б., заместитель председателя - Михайлиди И.И., секретарь - Шорманова А.Н., члены: Шайхина К.Ж., Жангозина Г.Т., Темирханова А.А., Ашербекова Г.Е.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 530

г.Экибастуз, бульвар Сатпаева, 24, КГУ «Средняя общеобразовательная школа №23 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Манабаева Л., заместитель председателя - Жангуров Б.С., секретарь - Карыбаева Л., члены: Адамбаева А.Е., Типанова Н.К., Акбергенова Ж., Даулбаев К.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 531

г.Экибастуз, ул. Абая, 55а, КГКП «Детско-юношеская спортивная школа «Жасыбай» отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза»

Председатель - Каримова Ш.Ж., заместитель председателя - Гроздов Ю.В., секретарь - Король М.В., члены:

Бабакова С.В., Амерканова Г.А.,  Попп С.В., Каскабаева Г.Ж., Жуматаева А.Т.,  Дюсебаева С.П., Цыбанев М.М., Сайфулина А.Ж.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 532

г.Экибастуз, бульвар Сатпаева, 4, КГУ «СОШ №24 инновационного типа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Рахметжанова К.Р., заместитель председателя - Омарова Б.Х., секретарь - Акамсина А.В.,  члены: Федотова Н.А., Бруцкая Л.Н., Сагиндикова Б.М., Даутбекова М.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 533

г.Экибастуз, ул. М.Жүсіп, 66,  КГУ «СОШ №13 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Лабудько Л.В., заместитель председателя - Булдубаева Г.Т., секретарь - Сатенова А.Т., члены:

Дюсекеева К.К., Кашигина Е.П., Нурмаганбетова З.К., Деева В.Г., Биндер Н.А., Мамырбекова Д.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 534

г.Экибастуз, ул. М.Жүсіп, 109, КГКП «Экибастузский строительно-технический колледж» управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

Председатель - Каржасов К.Н., заместитель председателя - Нургалиева Н.Ж., секретарь - Нармагамбетова Ж.Е., члены: Абдалинова А.А., Кольченко А.О., Уварова И.В., Бейсенбаева А.К., Мелентьева Г.М., Сатимова С.Ш., Нысангалиев Э.К.,Сейтимбетова Г.Т.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 535

г.Экибастуз, ул. Б.Момышұлы, 48А, КГУ «СОШ №10 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Зайнетдинова Ж.А., заместитель председателя - Алгамбаров Б.К., секретарь - Бейсенова К.Р., члены: Золотухина С.Н., Ахмедьянова Б.О., Юрченко Н.П., Жангазина З.Ш., Фот И.Д., Ахмедьянова З.А.,

Айдарханова Р.Ж., Рыбкина Н.Н.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 536

г. Экибастуз, ул. М.Жүсіп, 51, КГУ «Централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза»

Председатель - Рахимжанова А.С., заместитель председателя - Ахметова Г.Б., секретарь - Нурова А.Т., члены: Булекбаева А.Т., Мусина А.Х., Жумадилов Ю.К., Катбенова Г.К., Кенжегулова Ж.С., Мухатова Г.К., Балабанова Н.С., Семащенко А.Н.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 537

г.Экибастуз, пр. Д.А.Кунаева, 42, административно-бытовой корпус стадиона «Шахтер» КГКП «Детско-юношеская спортивная школа № 4» отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза

Председатель - Фоминых А.В., заместитель председателя - Бощаев Н.С., секретарь - Сейльбекова Г.Ж., члены: Енсебаев Ж.С., Глебова М.Н., Сагимбекова Б.П., Сейтказинова Б.Ж., Каиргазинов Д.Е., Сагнаева Б.М.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 538

г.Экибастуз, ул. М. Жүсіп, 103А, КГУ «СОШ № 2  имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Алгамбарова С.К., заместитель председателя - Нуржанова Ж.А., секретарь - Дуйсенбаева С.А., члены: Жусупова А.К., Шугурова Л.Х.,  Жакупова А.С., Абельдинова К.Ш., Гвоздь А.Г., Малышева Л.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 539

г.Экибастуз, ул. Абая, 121а, КГКП «Образовательно-досуговый комплекс «Кайнар» отдела образования  акимата города Экибастуза»

Председатель - Зеленкевич Н.А., заместитель председателя - Абакова К.А., секретарь - Нагатаева А.С.,

 члены: Сейсова Г.М., Жумабекова А.Б., Буханцева Г.Н., Джаманов Р.Р., Фарукшина Г.Е., Кибашева Б.Е.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 540

г.Экибастуз, ул. Рабочая, 1, КГУ «СОШ №17 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Катарова К.А., заместитель председателя - Рахимжанова А.Н., секретарь - Мусина Ж.К., члены: Жаминова А.Б., Абдраков Р.Ж., Кузнецова Л.А., Кулжанова А.К., Ликаченко Н.А., Кабиева Б.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 541

г.Экибастуз, ул. Абая, 86, КГУ «СОШ № 4 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Жаналиева Н.С., заместитель председателя - Ахметжанова Г.К., секретарь - Игсатова А.О., члены: Кокурова А.А., Каликулова А.М., Дошимова Д.С., Анапьева Ж.Р., Закирова А.И., Аяпбергенова Г.Б., Бараисова Ж.Р., Ахметова Б.Ш.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 542

г.Экибастуз, ул. Абая, 86, КГУ «СОШ № 4 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Гусейнова Л.Х., заместитель председателя - Макенова А.Т., секретарь - Байтемирова Б.Т., члены: Асылова К.Б., Садуова А.Б., Яблокова В.В., Кабыкенова Д.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 543

г.Экибастуз, ул.Петренко, 7, КГУ «СОШ №21отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Рахимжанова Р.М., заместитель председателя - Кожахметова Г.Е., секретарь - Курманова Ш.Р., члены: Каримова А.А., Абдуллаева А.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 544

г.Экибастуз, с.Коянды, КГУ «СОШ №14 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Батенов Д.Ж., заместитель председателя - Бельдеубаева А.Е., секретарь - Сагандык К., члены: Мурзалинова А.О., Алпысбаева К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 545

г.Экибастуз, поселок Солнечный, ул. Абая, 10, КГУ «СОШ №16 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Шитенова Ж.А., заместитель председателя - Ашимханов Ж.Ж., секретарь - Мунтаева Ж.Т., члены: Арынова О.Н., Тюлюмисова А.И., Ахметова Б.Д., Бакубаева Г.М.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 546

г.Экибастуз, село Акколь, КГУ «Аккольская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Садыков Т.К., заместитель председателя - Рыспекова Б.Б., секретарь - Нургалиева А., члены: Шалекеев Т.Ш., Нургалиев А.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 547

г.Экибастуз, село Зеленая роща, КГУ «Шидертинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Жилгельдин Р.С., заместитель председателя - Момынова З.Н., секретарь - Рыспекова А.М., члены: Копежанов С.Е., Каримов Т.У.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 548

г.Экибастуз, село Байет, КГУ «Байетская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Мукашева Б.К., заместитель председателя - Тажмаганбетова К.Ы., секретарь - Рашат Н., члены:

Нұртуған А., Жомарт А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 549

г.Экибастуз, село Атыгай, КГУ «Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Алпысбаева Л.М., заместитель председателя - Зайнетдинова Л.Т., секретарь - Сагандыкова Г.О., члены: Аугамбаева А.К., Окасова Р.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 550

г.Экибастуз, село Кулаколь, КГУ «Майкаинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Молдагалиева Н.Ш., заместитель председателя - Ахтаржанова А.М., секретарь - Дюсекеева К.Т., члены: Миртемирова Г.Б., Галеев А.Г.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 551

г.Экибастуз, село Бескауга, КГУ «Средняя общеобразовательная школа «Бескауга» отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Абишева А.Д., заместитель председателя - Бейсенова М.И., секретарь - Жаксалыкова М.У., члены: Мустафина А.Б., Абенова С.Б.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 552

г.Экибастуз, село Шикылдак, КГУ «Комсомольская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Мухамеджанов Д.М., заместитель председателя - Есенов Д.С., секретарь - Абильдина А.К., члены: Дюсенбаев К.К., Смаков К.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 553

г.Экибастуз, село Карасор, КГУ «Карасорская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Карымжанов К.К., заместитель председателя - Молдаипов М.М., секретарь - Камалова А.Р., члены: Оралова А.А., Ниязбекова Ж.Б.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 554

г.Экибастуз, село Кудайколь, КГУ «Кудайкольская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Бердигалым С., заместитель председателя - Ануар Б., секретарь - Сабит Б., члены: Наскей Х., Сапаргалий А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 555

г.Экибастуз, село Тай, КГУ «Олентинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Сулейменов Е.К., заместитель председателя - Амантаева Г.К., секретарь - Бекенов Б.Ф., члены:

Алин А.К., Ордабаев Т.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 557

г.Экибастуз, село Сарыкамыс, КГУ «Саргамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Какешхан А., заместитель председателя - Кожанов К.К., секретарь - Коробаева Б.Б., члены: Нугуманов Р.З., Мырзагалиев М.З.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 558

г.Экибастуз, село имени академика Алькея Маргулана, КГП Центр культуры «Атамура» сельский клуб села имени академика Алькея Маргулана

Председатель - Досбергенова М.К., заместитель председателя - Мукаева А.Н., секретарь - Бурш Э., члены: Билялова Ю.А., Альжанов К.Н.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 559

г.Экибастуз, село Тортуй, КГУ «Экибастузская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Есеналинова  А.К., заместитель председателя - Сембина Г.С., секретарь - Аманжолова С.Ш., члены: Уахитов Е.Х., Тусупова Г.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 562

г.Экибастуз, село Торт-Кудук, КГУ «Торт-Кудукская средняя школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Смакаева С.С., заместитель председателя - Марчук О.Д., секретарь - Жумабекова А.Т., члены:

Уалинова Ж.А., Муканова З.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 563

г.Экибастуз, село  Бозшаколь, КГУ «Бозшакульская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Есимханов Б.Ж., заместитель председателя - Вилитовский С.Н., секретарь - Кудайбергенова Л.А., члены: Кишкарев Н.Н., Казанцева Е.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 564

г. поселок Шидерты, ул.Жастар,13,  КГКП «Дом Культуры «Юбилейный» государственного учреждения «Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза»

Председатель - Кусаинова А.К., заместитель председателя - Бойкова С.И., секретарь - Бобровская Н.Д.,

члены: Каримова Г.У., Антонова В.В., Альжавай С., Шушаева А.С.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 565

г.Экибастуз, поселок  Шидерты, ул.Гаражная, 26, КГУ «Шидертинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Аязбаев М.Ж., заместитель председателя - Дербисов М.О., секретарь - Мухамеджанова А.У., члены: Юрковец Н.В., Тяпаева Н.В.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 566

г.Экибастуз, ул. Д.Кунаева, 83А,  изолятор временного содержания при управлении внутренних дел города Экибастуза

Председатель - Толеубаева Н.Е., заместитель председателя - Тастанбеков Р.А., секретарь - Макиева Г.Е., члены: Кадыров Ш.Х., Манило А.И.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 567

г.Экибастуз, ул. Торайгырова, 32,  терапевтический корпус КГП на ПХВ «Экибастузская городская больница»

Председатель - Подзорова С.В., заместитель председателя - Дошекеева А.З., секретарь - Омарова А., члены: Карбаева Р.И., Акылбаева Р.И.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 568

г.Экибастуз, ул. Абая, 55, КГУ «ШГ №26 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Кубешева Г.К., заместитель председателя - Абдуалиева К.Д., секретарь - Сагадатова Р.А., члены: Бейсембекова М.О., Рахимберлина Ж.С., Жандарбекова Б.С., Килибаева Р.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 569

г.Экибастуз, ул. М.Жүсіп, 66 КГУ «СОШ №13 отдела образования акимата города  Экибастуза»

Председатель - Жукова И.В., заместитель председателя - Кузембаева Р.С., секретарь - Полуда Е.А., члены:

Сыздыкова А.Т., Ибраимова Р.Ж., Кырыкбаева А.М., Сарымова А.М., Жумадилова Б.А., Жакашев О.К., Булдыжова А.А., Дивисенко Л.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 570

г.Экибастуз, ул. Ауэзова, 62А, КГКП «Детско-юношеская спортивная школа №1» отдела  физической культуры и спорта акимата города Экибастуза»

Председатель - Муритов У.М., заместитель председателя - Белялова А.С., секретарь - Тулембекова А.С., члены: Ильяшов Ш.З., Мусабекова Д.К., Тункинов Б.Ж., Каирова М.К., Орынбек Д.Т., Искакова М.Ж.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 571

г.Экибастуз, ул. Мәншүк Мәметова, 81, КГУ «Средняя общеобразовательная школа №11 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Халикова Г.С., заместитель председателя - Абдыказизова Б.К., секретарь - Исенова Н.Т., члены: Омарова С.Ж., Сакауова А.Е., Жандильдашева Л.С., Торгаева Г.К., Қайыргелді М.С., Каримова Ж.Б., Бисенов А.А., Сандибаев Р.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 572

г.Экибастуз, ул. Ауэзова, 149, КГКП «Городской центр культуры «Онер» отдела культуры и  развития языков акимата города Экибастуза»

Председатель - Баймагамбетова Л.А., заместитель председателя - Макитова Г.Ж., секретарь - Абжарова С.К., члены: Проценко К.И., Кошкинбаева Г.Т., Нурмаганбетова Б.Н., Тугельбаева А.М., Докторхан Н.,

Сыздыкова А.З.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 573

г.Экибастуз, бульвар Сатпаева, 24, КГУ «СОШ №23 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Манибаев А.Б., заместитель председателя - Калиева М.А., секретарь - Шұғайып С.М., члены:

Атабаева Б.У., Смагулова Б.Б., Лыкова М.А., Дюсенгулова А.С., Тулебаева А.М., Тусупова М.З., Бейбутов М.Б., Исмагулова Г.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 574

г.Экибастуз, ул. Рабочая, 1, КГУ «Средняя общеобразовательная школа №17 отдела образования  акимата города Экибастуза»

Председатель - Олейник Л.А., заместитель председателя - Колумбаева С.К., секретарь - Абсагиева А.Ж., члены: Момынова Н.И., Абакирова Г.С., Гура С.А., Шкляр О.В., Амренова А.Т., Ахметханова Д.А., Мерғали А.Е., Айтан Ә.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 575

г.Экибастуз, бульвар Петренко, 7, КГУ «СОШ №21 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Избастина С.Д., заместитель председателя - Тайлакова Р.О., секретарь - Абдыбаева А.К., члены: Абдинова У.Д., Куч А.А., Айтказинова А.С., Зейнулина С.М., Ғабдұлманап Н.Р., Узканова А.К.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 576

г.Экибастуз, ул. Кеншілер, 34, КГКП  «Экибастузский  историко-краеведческий музей» управления культуры Павлодарской области акимата Павлодарской  области

Председатель - Смаилова Н.Б., заместитель председателя - Таурбаева Н.Б., секретарь - Асылова Н.Б., члены:

Дюсенбаева Г.Т., Бакелова Н.А., Кудушева М.Ж., Аубакирова М.А., Сексенбаева А.С., Зиновьева С.А.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 577

г.Экибастуз, ул. Ауэзова, 14а, негосударственное  учреждение образования (НУО) «Екибастузский  колледж  инженерно-технического института имени академика Сатпаева»

Председатель - Каримова Г.С., заместитель председателя - Темиргалиев М.Т., секретарь - Русинович О.В., члены: Тухватова Г.Б., Мадиярова Б.М., Сигаева А.С., Қадыр А.А., Коротенко О.Б., Гунбина Е.Н.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 578

г. Экибастуз, ул.Энергетиктер, 54А, учреждение «Екибастузский инженерно-технический институт имени академика К.Сатпаева»

Председатель - Кайназаров А.С., заместитель председателя - Хасанова Б.Т., секретарь - Мажит А.А.,

члены: Калымова К.С., Турсынбаева К.М., Рахимбердин К.Б., Абишева Г.В.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 579

г. Экибастуз, бульвар Сатпаева, 4, коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа №24 инновационного типа отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Панкова Т.В., заместитель председателя - Жусупова Б.Т., секретарь - Камзенова Г.Б., члены:

Мордвинцева Л.А., Язвенко О.Н., Шакиржанова А.С., Кабылдина О.М.

Участковая избирательная комиссия избирательного участка № 580

г. Экибастуз, ул.Абая, 55, коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия №26 отдела образования акимата города Экибастуза»

Председатель - Шайхсламов К.Ш.,  заместитель председателя - Кишомарова Д.Е., секретарь – Жумабекова А.Е., члены: Елубаева Б.Б., Касиева Л.С., Оналбеков А.Ж., Амирханова З.Ж.

Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылы сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы ХАБАРЫ

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының (бұдан әрі – Конституциялық заң) және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес жүзеге асырылды.

Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды әзірлеу мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

Екібастұз қалалық мәслихатының сессиясында 66 сайлау комиссияларының құрамына 518 мүше сайланды, соның ішінде: қалалық – 1, учаскелік сайлау комиссиялары – 65.

Бес саяси партияның ұсыныстары бойынша 66 сайлау комиссиясының жаңа құрамына сайлау комиссиясының мүшесі 252 немесе сайланған мүшелердің жалпы санының 48,6 % сайланды. Жеті қоғамдық бірлестіктен сайлау комиссияларының 266 мүшесі немесе 51,4 % сайланды.

Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төраға орынбасарлары және хатшылары сайланды.

Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерлері туралы мәліметтерді Сіздердің назарларыңызға жеткізіп отырмыз.

Екібастұз қалалық мәслихаты

 

Екібастұз  қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы VІ шақырылған кезектен тыс XХХVIII сессиясының «Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының және Екібастұз қаласының учаскелік сайлау комиссияларының құрамдарын сайлау туралы»         № 328/38 шешімі.

Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 51, Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ

Төраға – Тулеубаев С.С., төраға орынбасары – Качура С.И., хатшы – Джаксыбаева З.О.,

мүшелер: Ахметбаев Н.Д., Ордабаева С.К., Звукова И.В., Ермакова Т.С.

№ 513 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Пішенбаев көшесі, 62,

«Екібастұз ТехноАльянс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Төраға  – Каирбаева С.В., төраға орынбасары – Рахматулин Р.Р., хатшы - Қуандық М.М.,

мүшелер: Рамазанов С.Т., Нуракова А.О., Афанасьева Т.П., Куздибаева Д.А., Иматаева Д.С., Дартаева Г.А.

№ 514 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, М.Жүсіп көшесі, 4,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 33 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Аубакирова А.Б., төраға орынбасары – Успанов Т.А., хатшы – Каскырбаева А.Ж.,

мүшелер: Новикова Л.В., Шуктаева Т.Т., Ажикенова Л.Ж., Касанова С.Ж.,  Сайфурова Ж.Б., Амренов Е.Т.,

Оспанова А.К., Юсупова С.А.

 

№ 515 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, М.Жүсіп көшесі, 23,

 Павлодар облысы  әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз  тау-кен-техникалық колледжі» КМҚК

Төраға - Кабышева С.М., төраға орынбасары - Касаткина Н.П., хатшы - Аяшинова Г.Х.,

мүшелер: Серёгина Т.Ю., Акишева А.М., Сыздыкова М.А., Генш Е.Д., Заитова Т.Т., Гриценко И.С.,

Рсаева Б.К., Гордеева Л.Н.

№ 516 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Деповская көшесі, 1,

«ЖТ Павлодар бөлімшесі» «ҚТЖ –Жүк тасымалдары» АҚ

Төраға - Сарыбай Б.Ш., төраға орынбасары - Цитульская Г.А., хатшы - Михайлова Л.В.,

мүшелер: Сарсекенов К.А., Булкенов К.А.

 

№ 517 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 119,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 12 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Битимбаева С.Ж., төраға орынбасары - Исмаилова Б.А., хатшы - Бигельдинова А.Ж.,

мүшелер:  Жусупова Г.Б., Божаканова Р.О., Тайкенова А.Ж., Жакупов Б.Ш., Тайганов К.Б., Бактыбаева Г.Ж., Жумабекова Н.Н., Ахметов А.С.

 

№ 518 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 54А,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің С. Торайғыров атындағы № 22 мектеп-гимназиясы» КММ

Төраға - Темрханов Т., төраға орынбасары - Андреев В.Г., хатшы -  Окашева Б.Ж.,

мүшелер: Абибекова Р.К., Ахметова Г.Т., Омарова Р.К., Акишева Ж.Е., Байбулов М.К., Кантарбаева Ж.Н.,  Манабаева М.Е., Барсукова У.В.

№ 519 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі, Жамбыл желекжолы,

«Екібастұз қаласының әкімдігі Солнечный поселкесі әкімі аппаратының

«Мақпал» мәдениет үйі» КМҚК

Төраға - Илеубаев А.А., төраға орынбасары - Жылкибаева Г.А., хатшы - Тусупова А.Б.,

мүшелер: Бектасова Ж.К., Мусапирова А.К., Фризен Л.Г., Омарова А.Е., Ильясова Б.С., Мухутдинова В.В., Исмаилова С.С., Ахмеджанова А.Н.

№ 520 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 25/24,

«Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған № 1 мектеп-лицейі» ММ

Төраға - Мамырханова А.Б., төраға орынбасары - Жусупова А.М., хатшы - Жусупова А.К.,

мүшелер: Тулегенова А.Д., Миленко Е.В., Мерсалиева А.В. Григорьева А.И., Сейсекенова Р.К., Кадиров Е.Ш.

№ 521 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

г.Экибастуз, ул. Кеншілер, 9, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6 мектеп-лицейі» КММ»

Төраға - Нуркенов К.Ж., төраға орынбасары - Колмыкова С.В., хатшы - Крамская О.Д.,

мүшелер: Мельникова Е.Г., Бозжигитова Ш.Н., Сырымов К.К.,  Дорошенко Г.В., Катугина Е.Ф.,

Норпеисова Г.К.

№ 522 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Павлов көшесі, 5,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Бай-Юн-Куй Т.Г., төраға орынбасары - Ибраев М.Д., хатшы - Верещагина Л. Ю.,

мүшелер: Адуов Н.С., Канышева М.Т., Ерен А.,  Шаймарданова М.С., Ардабек Г., Бектурова А.С.

№ 523 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 20,                                                                                                «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 7 мектеп-гимназиясы» КММ

Төраға - Нургалиева А.Ж., төраға орынбасары - Чайкина Г.С., хатшы - Жаулыбаева А.Б.,

мүшелер: Абишева К.К., Ельтинова Д.Ж., Сакенова А.Ш., Акимова С.В., Ташимова А.К., Исмаилова Б.Е.

№ 524 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 3А,  Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Атамұра» мәдениет орталығы КМҚК

Төраға - Жанарбаева К.М., төраға орынбасары - Адуова Н.Ж., хатшы - Мухамеджанова С.Ж.,

мүшелер: Хамитов Г.К., Жангурова Г.Р., Тлеубаева Г.Е.,  Манейхан Х., Мухаева Ж.С., Алданова Г.Н., Естаева К.Ж., Конакбаева З.С.

№ 525 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 73А, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Ахметов Т.Т., төраға орынбасары - Саттарова К.С., хатшы - Алгалиева К.Х.,

мүшелер: Камарова Р.А., Мустояпова А.С., Габдулина Н.Ф., Аянова Э.С., Ақтай А.Т., Жусупова Ж.К.

№ 526 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі, 81, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Мусабекова Н.М., төраға орынбасары - Абилова Г.Н., хатшы - Корниенко Г.Н.,

мүшелер: Кабылмажитова А.А., Такерова А.А., Исенова Р.Т., Сейсембаева М.Ш., Сумина Н.В., Рамазанова Г.К.

№ 527 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, М. Әуезов көшесі, 149,                                                                                                                     Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Өнер» қалалық мәдениет орталығы» КМҚК

Төраға - Гончарова Л.А., төраға орынбасары - Аренова Д.Н., хатшы - Дьяченко А.А.,

мүшелер: Нургалиева Ж.Т., Батхолдина Ж.Е., Сейсембаева К.А.,  Бактыбаева Ж.Е., Байшалова Б.С.,

Кабулова С.Ж., Калиева С.О., Сакиянова А.Е.

№ 528 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Академик Марденов желекжолы, 7,                                                                                «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 18 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Зәкен Е.Қ., төраға орынбасары - Дюсембеков К.М., хатшы - Саркенова З.И.,

мүшелер: Аушакимова О.С., Женсикбаева М.М., Алгожина С.А., Щетникова И.С.

№ 529 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 54А,

«Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты» мекемесі

Төраға - Муксинов М.Б., төраға орынбасары - Михайлиди И.И., хатшы - Шорманова А.Н.,

мүшелер: Шайхина К.Ж., Жангозина Г.Т., Темирханова А.А., Ашербекова Г.Е.

№ 530 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 24, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23

жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Манабаева Л., төраға орынбасары - Жангуров Б.С., хатшы - Карыбаева Л.,

мүшелер: Адамбаева А.Е., Типанова Н.К., Акбергенова Ж., Даулбаев К.К.

№ 531 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а, Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Жасыбай» балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК

Төраға - Каримова Ш.Ж., Төраға орынбасары- Гроздов Ю.В., хатшы- Король М.В.,

мүшелер: Бабакова С.В., Амерканова Г.А.,  Попп С.В., Каскабаева Г.Ж., Жуматаева А.Т.,  Дюсебаева С.П., Цыбанев М.М., Сайфулина А.Ж.

№ 532 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Сәтбаев бульвары, 4, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің инновациялық түрдегі № 24 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Рахметжанова К.Р., төраға орынбасары - Омарова Б.Х., хатшы - Акамсина А.В.,  

мүшелер: Федотова Н.А., Бруцкая Л.Н., Сагиндикова Б.М., Даутбекова М.К.

№ 533 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің № 13 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Лабудько Л.В., төраға орынбасары - Булдубаева Г.Т., хатшы - Сатенова А.Т.,

мүшелер: Дюсекеева К.К., Кашигина Е.П., Нурмаганбетова З.К., Деева В.Г., Биндер Н.А., Мамырбекова Д.К.

№ 534 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 109,

Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Екібастұз құрылыс-техникалық колледжі» КМҚК

Төраға - Каржасов К.Н., төраға орынбасары - Нургалиева Н.Ж., хатшы - Нармагамбетова Ж.Е.,

мүшелер: Абдалинова А.А., Кольченко А.О., Уварова И.В., Бейсенбаева А.К., Мелентьева Г.М.,

Сатимова С.Ш., Нысангалиев Э.К., Сейтимбетова Г.Т.

№ 535 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 48А,                                                                                  «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Зайнетдинова Ж.А., төраға орынбасары - Алгамбаров Б.К., хатшы - Бейсенова К.Р.,

мүшелер: Золотухина С.Н., Ахмедьянова Б.О., Юрченко Н.П., Жангазина З.Ш., Фот И.Д., Ахмедьянова З.А.,

Айдарханова Р.Ж., Рыбкина Н.Н.

№ 536 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 51, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ

Төраға - Рахимжанова А.С., төраға орынбасары - Ахметова Г.Б., хатшы - Нурова А.Т.,

мүшелер: Булекбаева А.Т., Мусина А.Х., Жумадилов Ю.К., Катбенова Г.К., Кенжегулова Ж.С., Мухатова Г.К., Балабанова Н.С., Семащенко А.Н.

№ 537 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Қонаев даңғылы, 42, "Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің № 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК «Шахтер» стадионының әкімшілік-тұрмыстық ғимараты

Төраға - Фоминых А.В., төраға орынбасары - Бощаев Н.С., хатшы - Сейльбекова Г.Ж.,

мүшелер: Енсебаев Ж.С., Глебова М.Н., Сагимбекова Б.П., Сейтказинова Б.Ж., Каиргазинов Д.Е., Сагнаева Б.М.

№ 538 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 103А, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Алгамбарова С.К., төраға орынбасары - Нуржанова Ж.А., хатшы - Дуйсенбаева С.А.,

мүшелер: Жусупова А.К., Шугурова Л.Х.,  Жакупова А.С., Абельдинова К.Ш., Гвоздь А.Г., Малышева Л.А.

№ 539 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 121а, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Қайнар» білім беру - бос уақытты қамту кешені» КМҚК

Төраға - Зеленкевич Н.А., төраға орынбасары - Абакова К.А., хатшы - Нагатаева А.С.,

 мүшелер: Сейсова Г.М., Жумабекова А.Б., Буханцева Г.Н., Джаманов Р.Р., Фарукшина Г.Е., Кибашева Б.Е.

№ 540 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17

 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Катарова К.А., төраға орынбасары - Рахимжанова А.Н., хатшы - Мусина Ж.К.,

мүшелер: Жаминова А.Б., Абдраков Р.Ж., Кузнецова Л.А., Кулжанова А.К., Ликаченко Н.А., Кабиева Б.К.

№ 541 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Жаналиева Н.С., төраға орынбасары - Ахметжанова Г.К., хатшы - Игсатова А.О.,

мүшелер: Кокурова А.А., Каликулова А.М., Дошимова Д.С., Анапьева Ж.Р., Закирова А.И., Аяпбергенова Г.Б., Бараисова Ж.Р., Ахметова Б.Ш.

№ 542 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Гусейнова Л.Х., төраға орынбасары - Макенова А.Т., хатшы - Байтемирова Б.Т.,

мүшелер: Асылова К.Б., Садуова А.Б., Яблокова В.В., Кабыкенова Д.С.

№ 543 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Петренко көшесі, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 21 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Рахимжанова Р.М., төраға орынбасары - Кожахметова Г.Е., хатшы - Курманова Ш.Р.,

мүшелер: Каримова А.А., Абдуллаева А.С.

№ 544 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Қоянды ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

 бөлімінің № 14 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Батенов Д.Ж., төраға орынбасары - Бельдеубаева А.Е., хатшы - Сагандык К.,

мүшелер: Мурзалинова А.О., Алпысбаева К.

№ 545 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі, Абай көшесі, 10,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 16 жалпы  орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Шитенова Ж.А., төраға орынбасары - Ашимханов Ж.Ж., хатшы - Мунтаева Ж.Т.,

мүшелер: Арынова О.Н., Тюлюмисова А.И., Ахметова Б.Д., Бакубаева Г.М.

№ 546 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Ақкөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Ақкөл жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Садыков Т.К., төраға орынбасары - Рыспекова Б.Б., хатшы - Нургалиева А.,

мүшелер: Шалекеев Т.Ш., Нургалиев А.С.

№ 547 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Зеленая роща ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Шідерті

жалпы білім беретін негізгі мектебі» КММ

Төраға - Жилгельдин Р.С., төраға орынбасары - Момынова З.Н., хатшы - Рыспекова А.М.,

мүшелер: Копежанов С.Е., Каримов Т.У.

№ 548 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Байет ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Байет жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Мукашева Б.К., төраға орынбасары - Тажмаганбетова К.Ы., хатшы - Рашат Н.,

мүшелер: Нұртуған А., Жомарт А.

№ 549 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Атығай ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Алпысбаева Л.М., төраға орынбасары - Зайнетдинова Л.Т., хатшы - Сагандыкова Г.О.

мүшелер: Аугамбаева А.К., Окасова Р.К.

№ 550 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Құлакөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Майқайың жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Молдагалиева Н.Ш., төраға орынбасары - Ахтаржанова А.М., хатшы - Дюсекеева К.Т.,

мүшелер: Миртемирова Г.Б., Галеев А.Г.

№ 551 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Бесқауға ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің «Бесқауға» жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Абишева А.Д., төраға орынбасары - Бейсенова М.И., хатшы - Жаксалыкова М.У.,

мүшелер: Мустафина А.Б., Абенова С.Б.

№ 552 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Шиқылдақ ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Комсомол жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Мухамеджанов Д.М., төраға орынбасары - Есенов Д.С., хатшы - Абильдина А.К.,

мүшелер: Дюсенбаев К.К., Смаков К.А.

№ 553 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Қарасор ауылы,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қарасор жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Карымжанов К.К., төраға орынбасары - Молдаипов М.М., хатшы - Камалова А.Р.,

мүшелер: Оралова А.А., Ниязбекова Ж.Б.

№ 554 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Құдайкөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Бердигалым С., төраға орынбасары - Ануар Б., хатшы - Сабит Б.,

мүшелер: Наскей Х., Сапаргалий А.

№ 555 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Тай ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Өлеңті жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Сулейменов Е.К., төраға орынбасары - Амантаева Г.К., хатшы - Бекенов Б.Ф.,

мүшелер: Алин А.К., Ордабаев Т.К.

№ 557 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Сарықамыс ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі  білім бөлімінің

Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Какешхан А., төраға орынбасары - Кожанов К.К., хатшы - Коробаева Б.Б.,

мүшелер: Нугуманов Р.З., Мырзагалиев М.З.

№ 558 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Әлкей Марғұлан атындағы ауыл,

«Атамұра» мәдениет орталығы  КМҚК Әлкей Марғұлан атындағы ауылдың ауылдық  клубы

Төраға - Досбергенова М.К., төраға орынбасары - Мукаева А.Н., хатшы - Бурш Э.,

мүшелер: Билялова Ю.А., Альжанов К.Н.

№ 559 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Төртүй ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Есеналинова  А.К., төраға орынбасары - Сембина Г.С., хатшы - Аманжолова С.Ш.,

мүшелер: Уахитов Е.Х., Тусупова Г.К.

№ 562 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Төрт-Құдық ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Төрт-Құдық орта мектебі» КММ

Төраға - Смакаева С.С., төраға орынбасары - Марчук О.Д., хатшы - Жумабекова А.Т.,

мүшелер: Уалинова Ж.А., Муканова З.С.

№ 563 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Бозшакөл селосы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Бозшакөл

жалпы білім беретін негізгі мектебі» КММ

Төраға - Есимханов Б.Ж., төраға орынбасары - Вилитовский С.Н., хатшы - Кудайбергенова Л.А.,

мүшелер: Кишкарев Н.Н., Казанцева Е.А.

№ 564 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі Жастар көшесі 13-үй,  «Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Юбилейный» мәдениет үйі» КМҚК

Төраға - Кусаинова А.К., төраға орынбасары - Бойкова С.И., хатшы - Бобровская Н.Д.,

мүшелер: Каримова Г.У., Антонова В.В., Альжавай С., Шушаева А.С.

№ 565 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі, Гаражный көшесі, 26

«Екібастұз қаласы әкімдігінің  білім бөлімінің Шідерті   жалпы орта білім беретін   мектеп» КММ

Төраға - Аязбаев М.Ж., төраға орынбасары - Дербисов М.О., хатшы - Мухамеджанова А.У.,

мүшелер: Юрковец Н.В., Тяпаева Н.В.

№ 566 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Д.А. Қонаев көшесі, 83А,  Екібастұз қаласы ішкі істер басқармасы жанындағы

уақытша ұстау изоляторы

Төраға - Толеубаева Н.Е., төраға орынбасары - Тастанбеков Р.А., хатшы - Макиева Г.Е.,

мүшелер: Кадыров Ш.Х., Манило А.И.

№ 567 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Торайғыров көшесі, 32,  «Екібастұз қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының терапевтік  корпусы

Төраға - Подзорова С.В., төраға орынбасары - Дошекеева А.З., хатшы - Омарова А.,

мүшелер: Карбаева Р.И., Акылбаева Р.И.

№ 568 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26

мектеп-гимназиясы» КММ

Төраға - Кубешева Г.К., төраға орынбасары - Абдуалиева К.Д., хатшы - Сагадатова Р.А.,

мүшелер: Бейсембекова М.О., Рахимберлина Ж.С., Жандарбекова Б.С., Килибаева Р.А.

№ 569 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы,  Мәшhүр Жүсіп көшесі, 66, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 13 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Жукова И.В., төраға орынбасары - Кузембаева Р.С., хатшы - Полуда Е.А.,

мүшелер: Сыздыкова А.Т., Ибраимова Р.Ж., Кырыкбаева А.М., Сарымова А.М., Жумадилова Б.А.,

Жакашев О.К., Булдыжова А.А., Дивисенко Л.А.

№ 570 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы,  М. Әуезов көшесі, 62А, «Екібастұз қаласы

әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің № 1 балалар - жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК

Төраға - Муритов У.М., төраға орынбасары - Белялова А.С., хатшы - Тулембекова А.С.,

мүшелер: Ильяшов Ш.З., Мусабекова Д.К., Тункинов Б.Ж., Каирова М.К., Орынбек Д.Т., Искакова М.Ж.

№ 571 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі, 81, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Халикова Г.С., төраға орынбасары - Абдыказизова Б.К., хатшы - Исенова Н.Т.,

мүшелер: Омарова С.Ж., Сакауова А.Е., Жандильдашева Л.С., Торгаева Г.К., Қайыргелді М.С., Каримова Ж.Б., Бисенов А.А., Сандибаев Р.К.

№ 572 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы,  М. Әуезов көшесі, 149, «Екібастұз қаласы әкімдігі

 мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Өнер» қалалық мәдениет орталығы» ҚМКК

Төраға - Баймагамбетова Л.А., төраға орынбасары - Макитова Г.Ж., хатшы - Абжарова С.К.,

мүшелер: Проценко К.И., Кошкинбаева Г.Т., Нурмаганбетова Б.Н., Тугельбаева А.М., Докторхан Н.,

Сыздыкова А.З.

№ 573 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы,  Сәтбаев желекжолы, 24, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23

жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Манибаев А.Б., төраға орынбасары - Калиева М.А., хатшы - Шұғайып С.М.,

мүшелер: Атабаева Б.У., Смагулова Б.Б., Лыкова М.А., Дюсенгулова А.С., Тулебаева А.М., Тусупова М.З., Бейбутов М.Б., Исмагулова Г.А.

№ 574 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17

жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Олейник Л.А., төраға орынбасары - Колумбаева С.К., хатшы - Абсагиева А.Ж.,

мүшелер: Момынова Н.И., Абакирова Г.С., Гура С.А., Шкляр О.В., Амренова А.Т., Ахметханова Д.А.,

Мерғали А.Е., Айтан Ә.А.

№ 575 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21

жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Избастина С.Д., төраға орынбасары - Тайлакова Р.О., хатшы - Абдыбаева А.К.,

мүшелер: Абдинова У.Д., Куч А.А., Айтказинова А.С., Зейнулина С.М., Ғабдұлманап Н.Р., Узканова А.К.

№ 576 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 34, «Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет

басқармасының «Екібастұз тарихи - өлкетану мұражайы» КМҚК

Төраға - Смаилова Н.Б., төраға орынбасары - Таурбаева Н.Б., хатшы - Асылова Н.Б.,

мүшелер: Дюсенбаева Г.Т., Бакелова Н.А., Кудушева М.Ж., Аубакирова М.А., Сексенбаева А.С.,

Зиновьева С.А.

№ 577 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 14 «А», «Академик Сәтбаев атындағы инженерлік - техникалық институтының Екібастұз колледжі» мемлекеттік емес білім мекемесі (МЕБМ)

Төраға - Каримова Г.С., төраға орынбасары - Темиргалиев М.Т., хатшы - Русинович О.В.,

мүшелер: Тухватова Г.Б., Мадиярова Б.М., Сигаева А.С., Қадыр А.А., Коротенко О.Б., Гунбина Е.Н.

№ 578 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 54А,

«Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты» мекемесі

Төраға - Кайназаров А.С., төраға орынбасары - Хасанова Б.Т., хатшы - Мажит А.А.,

мүшелер: Калымова К.С., Турсынбаева К.М., Рахимбердин К.Б., Абишева Г.В.

№ 579 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 4, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің инновациялық түрдегі № 24 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Төраға - Панкова Т.В., төраға орынбасары - Жусупова Б.Т., хатшы - Камзенова Г.Б.,

мүшелер: Мордвинцева Л.А., Язвенко О.Н., Шакиржанова А.С., Кабылдина О.М.

№ 580 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы» КММ

Төраға - Шайхсламов К.Ш., төраға орынбасары - Кишомарова Д.Е., хатшы – Жумабекова А.Е.,

мүшелер: Елубаева Б.Б., Касиева Л.С., Оналбеков А.Ж., Амирханова З.Ж.

Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру туралы ХАБАРЛАМАСЫ

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының (бұдан әрі – Сайлау туралы Конституциялық заң) 10-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты аумақтық және 65 учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамы  құрылатыны туралы хабарлайды.

Аумақтық сайлау комиссия жеті мүшеден тұратын құрамда құрылады.

Учаскелік сайлау комиссияларының сандық құрамын аумақтық сайлау комиссиясы  учаскелердегі сайлаушылар санына байланысты анықтады.

Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

Әрбiр саяси партия тиiстi сайлау комиссиясының құрамына бiр кандидатура ұсынуға құқылы.

Саяси партия сайлау комиссиясының құрамына осы саяси партияның мүшесi болып табылмайтын кандидатураны ұсынуға құқылы. 

Саяси партиялардың ұсыныстары болмаған жағдайда, мәслихаттар сайлау комиссиясын өзге қоғамдық бiрлестiктердiң және жоғары тұрған сайлау комиссияларының ұсынысы бойынша сайлайды.          

Саяси партиялар, өзге де қоғамдық бірлестіктер, олардың құрылымдық бөлімшелері және құрылатын сайлау комиссияларынан жоғары тұрған сайлау комиссиялары 2018 жылғы 21 желтоқсанға дейін тиісті мәслихатқа мынадай құжаттарды тапсырады: 

1) сайлау комиссияларының құрамына кандидаттар туралы, электрондық және қағаз форматта жасалған, белгіленген нысандағы мәліметтер

2) тиісті сайлау комиссияларының құрамына кандидаттар ұсыну туралы саяси партия, қоғамдық бірлестіктің немесе олардың филиалдарының (өкілеттік) шешімі, жоғары тұрған сайлау комиссиясының шешімінен үзінді көшірме;

3) саяси партияның, өзге қоғамдық бірлестіктің, олардың құрылымдық бөлімшелерінің әділет органдарында тіркелгені туралы құжаттың көшірмесі;

4) кандидаттың сайлау комиссиясының жұмысына қатысуға келісімі туралы белгіленген нысандағы өтініші.

Сайлау комиссияларының құрамына кандидаттар туралы мәліметтердің, кандидаттың сайлау комиссиясының жұмысына қатысуға келісімі туралы өтініштің нысандары мәслихат сайтында орналасқан.

Сайлау комиссиясының құрамына ұсынылатын адам Сайлау туралы Конституциялық заңның талаптарына сәйкес келуге тиіс.

Сайлау комиссиясының мүшесi бұл комиссияны құратын мәслихат орналасқан әкiмшілік-аумақтық бiрлiк аумағында тұруға тиiс. 

Сайлау комиссиясының құрамының жартысынан көбі бiр ұйымның қызметкерлерiнен тұрмауға тиiс, сайлау туралы  Конституциялық Заңның 23 бабының 3 тармағымен қаралған сайлау учаскелерің құру талаптарын есептемегенде.

Бір сайлау комиссияның құрамына жақын туыстар (ата-аналар, балалар, асыраушылар, асырап алынғандар, ата-анасы бір және ата-анасы бөлек аға-інілері мен апа-сіңлілері  (қарындастары), аталар, әжелер, немерелер) немесе ерлі-зайыптылар кіре алмайды.

Мәслихатқа ұсынылатын қағаз форматтағы барлық құжаттарға қол қойылған, мөрмен расталған болуы  және орындалған күні, аты-жөні мен телефон нөмірі көрсетілген  орындаушының көрсетілуі тиіс.

Сайлау комиссияларының құрамы туралы ұсыныстарды қабылдау 2018 жылғы              21 желтоқсанға дейін  дүйсенбі-жұма  күндері сағат 9:00-ден 18:30-ге дейін жүзеге асырылады, үзіліс - 13:00-ден бастап 14:30-ге дейін.

     

Екібастұз қалалық маслихаты

 

Құспеков Болат Қайыржанұлы – Екібастұз қалалық маслихатының хатшысы.

Мәслихаттың орналасқан жері: Екібастұз қ., М.Жүсіп к-сі, 45.

Жауапты адам – Аманова Бибігүл Мүбәрәкқызы, каб. № 14, қалааралық телефон коды (87187), 340881 - қызметтік телефон, 87710429823 - ұялы телефон, 340373 факс нөмірлері, электрондық почта мекен-жайы ekb-maslihat@mail.ru

Екібастұз қалалық мәслихаты Екібастұз қалалық сайлау комиссиясының және 65 учаскелік сайлау комиссияларының мүшелерін сайлайды:  

Р/б

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау комиссиясының

орналасқан жері

Сайлау комиссия мүшелерінің

саны

 

                                     Қалалық сайлау комиссиясы

1.

 

Екібастұз қ., М.Жүсіп көшесі, 51, Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалық жүйесі» КММ

7

 

                      Учаскелік сайлау комиссиялары - 65

  1. 19.

№ 513

Екібастұз қ., Пшембаев көшесі, 62, «Екібастұз ТехноАльянс» ЖШС

9

  1. 20.

№ 514 

Екібастұз қ., М.Жүсіп көшесі, 4, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 33 мектеп» КММ

11

  1. 21.

№ 515

Екібастұз қ., М.Жүсіп көшесі, 23, Павлодар облысы  әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз  тау-кен-техникалық колледжі»  КМҚК

11

  1. 22.

№ 516

Екібастұз қ., Деповская көшесі, 1,  «ЖТ Павлодар бөлімшесі» «ҚТЖ –Жүк тасымалдары» АҚ

5

  1. 23.

№ 517

Екібастұз қ., Кеншілер көшесі, 119, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 12 мектеп» КММ

11

  1. 24.

№ 518

Екібастұз қ., Әуезов көшесі, 54А, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Торайғыров атындағы № 22 мектеп-гимназиясы» КММ  

11

  1. 25.

№ 519

Екібастұз қ., Солнечный кенті, Жамбыл бульвары, 2, Екібастұз қаласы әкімдігінің Солнечный кенті әкімі аппаратының «Мақпал» мәдениет үйі» КМҚК

11

  1. 26.

№ 520

Екібастұз қ., Абай көшесі, 25/24, «Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған мамандырылған № 1 мектеп-лицейі» КММ

9

  1. 27.

№ 521

Екібастұз қ., Кеншілер көшесі, 9,  «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 6 мектеп-лицейі» КММ

9

  1. 28.

№ 522

Екібастұз қ., Павлов көшесі, 5, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 5 мектеп» КММ

9

  1. 29.

№ 523

Екібастұз қ., Кеншілер көшесі, 20, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 7 мектеп-гимназиясы» КММ

9

  1. 30.

№ 524

Екібастұз қ., Кеншілер көшесі, 3А, «Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Атамұра» мәдениет орталығы КМҚК

11

  1. 31.

№ 525

Екібастұз қ., Энергетиктер көшесі, 73А, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 9 мектеп» КММ

9

  1. 32.

№ 526

Екібастұз қ., Мәншүк Мәметова көшесі, 81, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 11 мектеп» КММ

9

  1. 33.

№ 527

Екібастұз қ., Әуезов көшесі, 149, Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің  «Өнер» қалалық мәдениет орталығы» КМҚК

11

  1. 34.

№ 528

Екібастұз қ., академик Марденов бульвары, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 18 мектеп» КММ

7

  1. 35.

№ 529

Екібастұз қ., Энергетиктер көшесі, 54А, «Академик Қ.Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлі-техникалық институты» мекемесі

7

  1. 36.

№ 530

Екібастұз қ., Сәтпаев көшесі, 24, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 23 мектеп» КММ

7

  1. 37.

№ 531

Екібастұз қ., Абай көшесі, 55а,  «Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Жасыбай» балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК

11

  1. 38.

№ 532

Екібастұз қ., Сәтпаев көшесі, 4, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің инновациялық түрдегі № 24 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

7

  1. 39.

№ 533

Екібастұз қ., М.Жүсіп көшесі, 66,  «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 13 мектеп» КММ

9

  1. 40.

№ 534

Екібастұз қ, М.Жүсіп көшесі, 109, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Екібастұз құрылыс-техникалық колледжі» КМҚК

11

  1. 41.

№ 535

Екібастұз қ., Бауыржан Момышұлы көшесі, 48А, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектебі»  КММ

11

  1. 42.

№ 536

Екібастұз қ., М.Жүсіп көшесі, 51, Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ

11

  1. 43.

№ 537

Екібастұз қ., Қонаев көшесі, 42, «Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің № 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК «Шахтер» стадионының әкімшілік-тұрмыстық ғимараты

9

  1. 44.

№ 538

Екібастұз қ., М.Жүсіп, 103А, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ

9

  1. 45.

№ 539

Екібастұз қ., Абай көшесі, 121а, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Қайнар» білім беру - бос уақытты қамту кешені» КМҚК

9

  1. 46.

№ 540

Екібастұз қ., Рабочая көшесі, 1, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 17 мектеп» КММ

9

  1. 47.

№ 541

Екібастұз қ., Абай көшесі, 86, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 4 мектеп» КММ

11

  1. 48.

№ 542

Екібастұз қ., Абай көшесі, 86, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 4 мектеп» КММ

7

  1. 49.

№ 543

Екібастұз қ., Петренко көшесі, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 21 мектеп» КММ

5

  1. 50.

№ 544

Екібастұз қ., Қоянды ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 14 мектеп» КММ

5

  1. 51.

№ 545

Екібастұз қ., Солнечный кенті, Абай көшесі, 10,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 16 жалпы

орта білім беретін мектебі» КММ

7

  1. 52.

№ 546

Екібастұз қ., Ақкөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ақкөл орта мектебі» КММ 

5

  1. 53.

№ 547

Екібастұз қ., Зеленая роща ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Шідерті негізгі жалпы білім беретін мектебі» КММ

5

  1. 54.

№ 548

Екібастұз қ., Бәйет ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Бәйет жалпы орта білім беретін  мектебі» КММ 

5

  1. 55.

№ 549

Екібастұз қ., Атығай ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ 

5

  1. 56.

№ 550

Екібастұз қ., Кұлакөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Майқайың жалпы орта білім беретін мектебі» КММ 

5

  1. 57.

№ 551

Екібастұз қ., Бесқауға ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Бескауға жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

5

  1. 58.

№ 552

Екібастұз қ., Шиқылдақ ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Комсомол жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

5

  1. 59.

№ 553

Екібастұз қ., Қарасор ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қарасор жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

5

  1. 60.

№ 554

Екібастұз қ., Құдайкөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектебі» КММ 

5

  1. 61.

№ 555

Екібастұз қ., Тай ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Өлеңті жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

5

  1. 62.

№ 557

Екібастұз қ., Сарықамыс ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

5

  1. 63.

№ 558

Екібастұз қ., Әлкей Марғұлан атындағы ауыл, «Атамұра» мәдениет орталығы  коммуналдық мемлекеттік қазыналық  кәсіпорны Әлкей Марғұлан атындағы ауылдың ауылдық  клубы

5

  1. 64.

№ 559

Екібастұз қ., Төртүй ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі» КММ 

5

  1. 65.

№ 562

Екібастұз қ., Төрт-Құдық ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Төрт-Құдық орта мектебі» КММ

5

  1. 66.

№ 563

Екібастұз қ., Бозшакөл ауылы, Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Бозшакөл жалпы білім беретін негізгі мектебі» КММ

5

  1. 67.

№ 564

Екібастұз қ., Шідерті кенті, Жастар көшесі, 13,  «Екібастұз қаласы Шідерті поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Юбилейный» мәдениет үйі» КМҚК

7

  1. 68.

№ 565

Екібастұз қ., Шідерті кенті, Гаражная көшесі,26

«Екібастұз қаласы әкімдігінің  білім бөлімінің Шідерті   жалпы орта білім беретін   мектеп» КММ

5

  1. 69.

№ 566

Екібастұз қ., Қонаев көшесі, 83А,  Екібастұз қаласының ішкі істер басқармасы жанындағы уақытша ұстау изоляторы

5

  1. 70.

№ 567

Екібастұз қ., Торайғыров көшесі, 32,  «Екібастұз қалалық аурухана» ШЖҚ КМК терапия корпусы 

5

  1. 71.

№ 568

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы» КММ

7

  1. 72.

№ 569

Екібастұз қ., М.Жүсіп көшесі, 66,  «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 13 мектеп» КММ

11

  1. 73.

№ 570

Екібастұз қ., Әуезов көшесі, 62А, Екібастұз қаласы

әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің № 1 балалар - жасөспірімдер спорт мектебі КМҚК

9

  1. 74.

№ 571

Екібастұз қ., Мәншүк Мәметова көшесі, 81, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

11

  1. 75.

№ 572

Екібастұз қ., М. Әуезов көшесі, 149, «Екібастұз қаласы әкімдігі  мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Өнер» қалалық мәдениет орталығы»  КМҚК

9

  1. 76.

№ 573

Екібастұз қ., Сәтпаев көшесі, 24, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 23 мектебі» КММ

11

  1. 77.

№ 574

Екібастұз қ., Рабочая көшесі, 1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

11

  1. 78.

№ 575

Екібастұз қ., Петренко көшесі, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің жалпы орта білім беретін № 21 мектебі» КММ

9

  1. 79.

№ 576

Екібастұз қ., Кеншілер көшесі, 34, «Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет басқармасының «Екібастұз тарихи - өлкетану мұражайы»  КМҚК 

9

  1. 80.

№ 577

Екібастұз қ., Әуезов көшесі, 14 «А», «Академик Сәтбаев атындағы инженерлік - техникалық институтының Екібастұз колледжі» (БМЕМ) мемлекеттік емес мекемесі

9

  1. 81.

№ 578

Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 54А,

«Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты» мекемесі

7

  1. 82.

№ 579

Екібастұз қаласы, Сәтбаев бульвары, 4, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің инновациялық түрдегі № 24 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

7

  1. 83.

№ 580

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы» КММ

7

         

 

 

Екібастұз қалалық мәслихаты