Версия для слабовидящих Обычная версия сайта

VI шақырылған депутаттары

АБДИНОВ ЭЛЬДАР РЗАКУЛИ-ОГЛЫ - №5 Студенческий сайлау округы
АЛГАМБАРОВ МАНАТ КАЖЫБЕКОВИЧ - №15 Солнечный сайлау округы
АРСЮТИН НИКОЛАЙ ГЕННАДЬЕВИЧ - №10 Шешембеков сайлау округы
БЕКБЕРГЕНОВА ЛЯЗАТ ЕРМЕКБАЕВНА - №16 Екібастұз сайлау округы
БРАЛИНА АЙМАН ЖАСУЛАНОВНА - №2 Абай сайлау округы
ЕГЕР ВЛАДИМИР ФЕДОРОВИЧ - №17 Шідерті сайлау округы
ЖУСУПАЕВ АРМАН АБИЛЬМЕЖИТОВИЧ - №8 Бөгембай сайлау округы
ИЩЕНКО ВАЛЕРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ - №1 Железнодорожный сайлау округы
КУСПЕКОВ БУЛАТ КАИРЖАНОВИЧ - №7 Уәлиханов сайлау округы
ЛЕПЕХИН СЕРГЕЙ ВАСИЛЬЕВИЧ - №12 Строительный сайлау округы
МАКАРОВ СЕРИК ЖУМАТАЕВИЧ - №3 Шахтер сайлау округы
МУСАНАП МИРХАТ МАДЕНИЕТУЛЫ - №13 Баянауыл сайлау округы
НУРПЕИСОВ АДЫЛЕТ КАИРЖАНОВИЧ - №11 Гагарин сайлау округы
САДВАКАСОВ СЕРИК ТЕЛЬМАНОВИЧ - №4 Богатырь сайлау округы
СИВАРАКША ДАЛИДА МАРАТОВНА - №14 Трудовой сайлау округы
ТУРЛЫБЕКОВ КАНАТ ХАБИБУЛЛИНОВИЧ - №6 Ученический сайлау округы
ШМИДТ ТАТЬЯНА ВИКТОРОВНА - №9 Жасыбай сайлау округы

 

100

ruhani

Тұрақты комиссиялар

Екібастұз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 24 наурыздағы
(VI шақырылған I сессия) 
№ 4/1 шешіміне қосымша

 

Екібастұз қалалық мәслихатының тұрақты
комиссияларының құрамы
 2017 жылдың 1 қарашасына енгізілген өзгерістермен

Экономика, бюджет және кәсіпкерлік
мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Егер Владимир Федорович

-комиссия төрағасы

2.

Бекбергенова Лязат Ермекбаевна

-комиссия төрағасының орынбасары

3.

Арсютин Николай Геннадьевич

-комиссия мүшесі

4.

Макаров Серик Жуматаевич

-комиссия мүшесі

5.

Турлыбеков Канат Хабибуллинович

-комиссия мүшесі

Әлеуметтік, мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Жусупаев Арман Абильмежитович

-комиссия төрағасы

2.

Шмидт Татьяна Викторовна

-комиссия төрағасының орынбасары

3.

Нурпеисов Адылет Каиржанович

-комиссия мүшесі

4.

Бралина Айман Жасулановна

-комиссия мүшесі

5.

Сиваракша Далида Маратовна

-комиссия мүшесі

Азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету
жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Лепехин Сергей Васильевич

-комиссия төрағасы

2.

Абдинов Эльдар Рзакули-оглы

-комиссия төрағасының орынбасары

3.

Арсютин Николай Геннадьевич

-комиссия мүшесі

4.

Мусанап Мирхат Мадениетулы

-комиссия мүшесі

5.

Жусупаев Арман Абильмежитович

-комиссия мүшесі

Агроөнеркәсіптік секторды дамыту, экология және табиғатты пайдалану жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Арсютин Николай Геннадьевич

-комиссия төрағасы

2.

Алгамбаров Манат Кажыбекович

-комиссия төрағасының орынбасары

3.

Егер Владимир Федорович

-комиссия мүшесі

4.

Ищенко Валерий Васильевич

-комиссия мүшесі

5.

Турлыбеков Канат Хабибуллинович

-комиссия мүшесі

 

Құрылыс, көлік және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Садвакасов Серик Тельманович

-комиссия төрағасы

2.

Макаров Серик Жуматаевич

-комиссия төрағасының орынбасары

3.

Ищенко Валерий Васильевич

-комиссия мүшесі

4.

Жусупаев Арман Абильмежитович

-комиссия мүшесі

5.

Мусанап Мирхат Мадениетулы

-комиссия мүшесі