Версия для слабовидящих Обычная версия сайта

VI шақырылған депутаттары

АБДИНОВ ЭЛЬДАР РЗАКУЛИ-ОГЛЫ - №5 Студенческий сайлау округы
АЛГАМБАРОВ МАНАТ КАЖЫБЕКОВИЧ - №15 Солнечный сайлау округы
АРСЮТИН НИКОЛАЙ ГЕННАДЬЕВИЧ - №10 Шешембеков сайлау округы
БЕКБЕРГЕНОВА ЛЯЗАТ ЕРМЕКБАЕВНА - №16 Екібастұз сайлау округы
БРАЛИНА АЙМАН ЖАСУЛАНОВНА - №2 Абай сайлау округы
ЕГЕР ВЛАДИМИР ФЕДОРОВИЧ - №17 Шідерті сайлау округы
ЖУСУПАЕВ АРМАН АБИЛЬМЕЖИТОВИЧ - №8 Бөгембай сайлау округы
ИЩЕНКО ВАЛЕРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ - №1 Железнодорожный сайлау округы
КУСПЕКОВ БУЛАТ КАИРЖАНОВИЧ - №7 Уәлиханов сайлау округы
ЛЕПЕХИН СЕРГЕЙ ВАСИЛЬЕВИЧ - №12 Строительный сайлау округы
МАКАРОВ СЕРИК ЖУМАТАЕВИЧ - №3 Шахтер сайлау округы
МУСАНАП МИРХАТ МАДЕНИЕТУЛЫ - №13 Баянауыл сайлау округы
САДВАКАСОВ СЕРИК ТЕЛЬМАНОВИЧ - №4 Богатырь сайлау округы
СИВАРАКША ДАЛИДА МАРАТОВНА - №14 Трудовой сайлау округы
ТУРЛЫБЕКОВ КАНАТ ХАБИБУЛЛИНОВИЧ - №6 Ученический сайлау округы
ШМИДТ ТАТЬЯНА ВИКТОРОВНА - №9 Жасыбай сайлау округы

 

100

ruhani

«Nur Otan» партиясы Екібастұз қалалық филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде қалалық мәслиат депутаттарының 2020 жылға арналған жеке азаматтарды қабылдау кестесі

«Nur Otan» партиясы Екібастұз қалалық филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде қалалық мәслиат депутаттарының 2020 жылға арналған жеке азаматтарды қабылдау кестесі

Павлодар облыстық партия филиалы
Саяси кеңес Бюросының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
3 қаулысымен бекітілген

«Nur Otan» партиясы Екібастұз қалалық филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде қалалық мәслиат депутаттарының 2020 жылға арналған жеке азаматтарды қабылдау кестесі




 п-п

Аты-жөні, қабылдаушы тұлғаның лауазымы

Қабылдау күні

Қабылдау уақыты

Қабылдаушы тұлғаның қызметі (бағыты)

1.

Облыстық мәслихат депутаты, бас директор
Гайнулин Раис Харисович

14 ақпан
15 мамыр
21 тамыз
19 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

«Энергоуправление» ЖШС
(бизнес және экономика)

2.

Облыстық мәслихат депутаты, директор
Абишева Гульжан Исимбаевна

27 наурыз
22 мамыр
23 шілде
10 желтоқсан

11.00 ден 12.00 ге дейін


№1 Мектеп –лицейі
(білім беру)

3.

Облыстық мәслихат депутаты,директор
Мейрамова Айнур Заиргельдиновна

7 ақпан
24 сәуір
26 қыркүйек
13 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

 
4.

Қалалық мәслихат депутаты, директор
Садвакасов Серик Тельманович

30 қаңтар
4 мамыр
10 қыркүйек
23 желтоқсан

11.00 ден 12.00 ге дейін

 «КАЗАХТРАНСЭКСПЕДИТ» ЖШС
(бизнес және экономика)

5.

Қалалық мәслихат депутаты
ШҚ басшысы
Алгамбаров Манат Кажыбекович

13 ақпан
24 сәуір
15 шілде
26 қазан

11.00 ден 12.00 ге дейін

Шаруа қожалығы

6.

Қалалық мәслихат депутатыбас директор
Лепехин Сергей Васильевич

13 наурыз
28 мамыр
25 қыркүйек
9 желтоқсан

11.00 ден 12.00 ге дейін

 «Техцентр Аверс» ЖШС
(бизнес және экономика)

7.

Қалалық мәслихат депутаты,  Директор
Турлыбеков Канат Хабибуллинович

28 ақпан
10 сәуір
17 қыркүйек
20 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

 «Диас Дар» ЖШС
(бизнес және экономика)

8.

Қалалық мәслихат депутатыТП БАЖ шебері
Жусупаев Арман Абельмежитович

26 наурыз
13 мамыр
20 тамыз
5 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

Восточный кеніші
(өндіріс)

9.

Қалалық мәслихат депутатыбас директордың орынбасары
Мусанап Мирхат Мадениетович

21 қаңтар
3 маусым
6 тамыз
9 қазан

11.00 ден 12.00 ге дейін

 «БогатырьКомир» ЖШС
(бизнес және экономика)

10.

Қалалық мәслихат депутатымеңгеруші
Шмидт Татьяна Викторовна

15 қаңтар
2 сәуір
29 шілде
13 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

№1 «Ромашка» балабақшасы
(білім беру)

11.

Қалалық мәслихат депутаты, доценті
Сиваракша Далида Маратовна

10 ақпан
21 сәуір
8 шілде
22 қазан

11.00 ден 12.00 ге дейін

академик Қ.Сәтбаев атындағы ЕИТИ

12.

Қалалық мәслихат депутаты,
атқарушы директор Бекбергенова Ляззат Ермековна

16 наурыз
11 маусым
17 тамыз
9 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

 «Горводоканал» МКК
(коммуналдық)

13.

Қалалық мәслихат депутаты, бас директор
Ищенко Валерий Васильевич

27 қаңтар
24 сәуір
27 тамыз
25 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

 «Строитель Экибастуз» ЖШС
(бизнес, экономика, құрылыс)

14.

Қалалық мәслихат депутаты,
Бралина Айман Жасулановна

23 қаңтар
18 маусым
13 тамыз
14 желтоқсан

11.00 ден 12.00 ге дейін

әлеуметтік

15.

Қалалық мәслихат депутаты, директор
Макаров Серик Жуматаевич

10 ақпан
17 сәуір
12 тамыз
10 қараша

11.00 ден 12.00 ге дейін

«Богатырь» кеніші
(бизнес және экономика)

16.

Қалалық мәслихат депутаты, 
Абдинов Эльдар Рзакули-оглы

3 ақпан
30 маусым
21 қыркүйек
3 желтоқсан

11.00 ден 12.00 ге дейін

әлеуметтік

17.

Қалалық мәслихат депутаты, директор
Егер Владимир Федорович

24 ақпан
8 сәуір
15 шілде
8 қазан

11.00 ден 12.00 ге дейін

«Канал им.Сатпаева» РМК
(бизнес және экономика)